ART / Oil paintings / Oil painting 13766430
nr 1376 6430
OIL PAINTING
unidentified artist. Herrporträtt, Monogramsignerad ADG, -92. Oil on canvas, 70x62,
Oidentifierad konstnär. Herrporträtt, Monogramsignerad ADG, -92. Olja på duk, 70x62 cm, yttermått inklusive ram: 82x74 cm
700
SEK 350
Monday February 1 2021
at 18:43:02
28/1 16:13:54
300 kr
1/2 16:29:18